۱۴۰۰ سه شنبه ۵ بهمن
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل
صفحه اصلی
1400/10/21 قطعی تر شدن سرمایه گذاری شرکت گهر زمین در استان
قطعی تر شدن سرمایه گذاری شرکت گهر زمین در استان
🔻با پیگیر های استاندار خراسان جنوبی محقق شد؛
🔸قطعی تر شدن سرمایه گذاری شرکت گهر زمین در استان

🔹با پیگیر های استاندار خراسان جنوبی، سرمایه گذاری شرکت گهر زمین در استان قطعی تر شد.
🔹به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ استاندار طی نشستی با مدیرعامل شرکت گهر زمین از آمادگی استان برای انجام تمهیدات لازم درخصوص سرمایه گذاری این هلدینگ خبر داد.
🔹قناعت با اشاره به ظرفیت های معدنی استان خاطرنشان کرد: خراسان جنوبی، بهشت معادن است و ما برای بهره برداری از این ظرفیت های خدادادی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.
🔹وی از برنامه های استان در راستای حمایت از سرمایه گذاران گفت و ضمن تشریح اقداماتی که برای تسهیل سرمایه گذاری ها در اولویت برنامه های استان قرار داده، حضور و فعالیت این هلدینگ را در توسعه استان مؤثر خواند.
🔹در این نشست که با حضور عباسزاده سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار، اکبری راد مدیرکل امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری و جرجانی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همراه بود، مدیرعامل شرکت گهر زمین به تشریح حوزه های فعالیتی این مجموعه پرداخت.
🔹فلاح ضمن اعلام آمادگی برای سرمایه گذاری در حوزه معدن و فرآوری معدنی، همراهی استان برای تسهیل شرایط حضور و فعالیت مجموعه را خواستار شد.
🔹پیگیری مطالبات این مجموعه در داخل استان و نیز بررسی نحوه سرمایه گذاری آن در نشستی با وزیر صنعت، معدن و تجارت از مصوبات این جلسه بود.
🔹شایان ذکر است؛ شرکت گهر زمین که در زمینه های اکتشاف، استخراج و بهره برداری از معادن سنگ آهن و تولید کنسانتره، گندله و فولاد، مشارکت و سرمایه گذاری در سایر شرکت ها و طرح های معدنی و صنعتی، انعقاد قراردادهای پیمانکاری به منظور ارائه خدمات فنی و مهندسی و ... فعالیت دارد، از جمله سهامداران شرکت انتقال آب به استان نیز می باشد.
 
 
تعداد بازدید: 52
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal