۱۴۰۰ سه شنبه ۵ بهمن
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل
صفحه اصلی
1400/10/21 استاندار خراسان جنوبی خبر داد:
استاندار خراسان جنوبی خبر داد:
🔻استاندار خراسان جنوبی خبر داد:
🔸ایجاد شهرک صنعتی جامع فرآوری صنایع معدنی در شهرستان طبس

🔹استاندار خراسان جنوبی از ورود بخش خصوصی به ایجاد و راه اندازی شهرک صنعتی جامع فرآوری صنایع معدنی در شهرستان طبس خبر داد.
🔹به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ قناعت با اعلام این خبر از دیگر نتایج دیدار مدیر عامل شرکت سامان کاوش طبس گفت و خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت های معدنی بی نظیر خراسان جنوبی، سرمایه گذاری در راستای بهره برداری از این پتانسیل های ارزشمند، در اولویت برنامه های اقتصادی استان قرار دارد.
🔹وی با تأکید بر نقش و جایگاه سرمایه گذاران در اشتغالزایی و تولید، متذکر شد: در نشست های مختلف از جمله نخستین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان و نیز در جریان بازدید از واحدهای تولیدی مختلف، مدیران به تسهیل شرایط و حمایت از سرمایه گذاران تأکید شده اند.
🔹به گفته وی؛ حمایت از سرمایه گذاران متقاضی سرمایه‌گذاری در استان در دستور کار همه دستگاه ها قرار گرفته است.
🔹استاندار به تشریح مصوبات این نشست پرداخت و با اشاره به اقدامات بخش خصوصی در راستای حمایت از معادن کوچک مقیاس در استان، گفت: بهمن ماه، جلسه هم اندیشی صاحبان معادن کوچک مقیاس با حضور مدیران هلدینگ معدنی عمرانی خاوران برگزار می شود تا در راستای احیای واحد‌های معدنی نیمه فعال و راکد ، مشکلات وموانع موجود بررسی و مرتفع گردد.
🔹قناعت با اشاره به تصمیم اتخاذ شده در خصوص ایجاد شهرک صنعتی جامع صنایع معدنی توسط بخش خصوصی در جوار ریل راه آهن طبس اظهار داشت: با هدف جلوگیری از خام فروشی، فرآوری کانی ها، ایجاد ارزش افزوده و صادرات محصولات نهایی معادن، واحد‌های فرآوری زغال سنگ و دیگر ذخایر معدنی در این شهرک راه اندازی می شوند.
🔹وی توسعه اشتغال و کمک به درآمد زایی را مهمترین دلیل توجه به حوزه معادن عنوان کرد.
🔹به گفته وی؛ برنامه ریزی درخصوص احداث ساختمان دفتر مرکزی هلدینگ عمرانی خاوران و شرکت سامان کاوش طبس در مرکز استان از دیگر مصوبات این جلسه بود.
🔹شایان ذکر است؛ این جلسه با حضور مدیرکل هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری همراه بود.
 
 
تعداد بازدید: 55
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal