۱۴۰۱ يکشنبه ۱ خرداد
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل
صفحه اصلی
1400/10/21 اعلام آمادگی هلدینگ کوهستان کاسپین برای سرمایه گذاری در استان
اعلام آمادگی هلدینگ کوهستان کاسپین برای سرمایه گذاری در استان
🔻طی نشست استاندار خراسان جنوبی در تهران محقق شد؛
🔸اعلام آمادگی هلدینگ کوهستان کاسپین برای سرمایه گذاری در استان

🔹هلدینگ کوهستان کاسپین برای سرمایه گذاری در استان اعلام آمادگی کرد.
🔹به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ استاندار طی نشستی با مدیرعامل هلدینگ کوهستان کاسپین که در تهران صورت گرفت به تشریح ظرفیت های استان پرداخت.
🔹قناعت از سیاست های استان در زمینه حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی گفت و تصریح نمود: تسهیل شرایط برای حضور سرمایه گذاران و فعالیت آنها در راستای بهره برداری از ظرفیت های استان در اولویت برنامه ها قرار دارد.
🔹بر اساس رایزنی های صورت گرفته در این جلسه، هلدینگ کوهستان کاسپین که در زمینه واردات، صادرات، کشاورزی و معادن فعالیت می کند، برای حضور در استان اعلام آمادگی کرد.
🔹سرمایه گذاری در زمینه تولید چوب و راه اندازی کارخانجات فرآوری کاغذ و نیز ایجاد دهکده توریستی گل و گیاهان دارویی و یا گلخانه، بخشی از تعهدات این هلدینگ برای سرمایه گذاری در استان بود.
🔹بنا به مصوبات این جلسه، هلدینگ کوهستان کاسپین در حوزه ظرفیت های معدنی استان نیز سرمایه گذاری خواهد کرد.
🔹در این جلسه همچنین مقرر شد؛ گروه کارشناسی این هلدینگ هفته آینده و طی سفری به خراسان جنوبی، پتانسیل ها و  زیرساخت های موجود را در زمینه های کشاورزی و معدن ارزیابی نموده و بر اساس شرایط مهیا شده در استان، حجم سرمایه گذاری خود را قطعی نماید.
🔹شایان ذکر است؛ این دیدار با حضور اکبری راد مدیرکل امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری، جرجانی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و جعفری رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همراه بود.
 
 
تعداد بازدید: 150
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal